آشنایی مختصر با شرکت تولیدی دژاسکان سازه ایرانیان

سخن الهام بخش روز


ﺍﮔﺮ ﺍﻧﺴﺎﻧﻬﺎ ﺩﺭ ﻃﻮﻝ ﻋﻤﺮ ﺧﻮﻳﺶ، ﻣﻴﺰﺍﻥ ﻛﺎﺭﻛﺮﺩ ﻣﻐﺰﺷﺎﻥ ﻳﻚﻣﻴﻠﻴﻮﻧﻴﻮﻡ ﻣﻌﺪﻩ ﺷﺎﻥ ﺑﻮﺩ، ﺍﻛﻨﻮﻥ ﻛﺮﻩ ﻱ ﺯﻣﻴﻦﺗﻌﺮﻳﻒ ﺩﻳﮕﺮﻱ ﺩﺍﺷﺖ...

- البرت انیشتین -
درباره ی ما


شرکت تولید سازه های فلزی دژاسکان سازه ایرانیان در سال 1386 تحت شماره 1753 تاسیس گردیده و به ثبت رسیده است. این شرکت در زمینه ی تهیه و ساخت و نصب سازه های فلزی جوشی و پیچ ومهره ای جهت مکان های مسکونی و تجاری و صنعتی و مدل های سازه های فضایی، تهیه و ساخت المان های مقاوم سازی، ارائه خدمات فنی و مهندسی فعالیت می نماید.
کارخانه ی ساخت سازه های فلزی دژاسکان سازه ایرانیان به مساخت تقریبی 14000متر مربع ، مجهز به دستگاه های پیشرفته اتوماتیک و خط تولید اسکلت فلزی ماهیانه 1000تن می باشد.
شرکت تولید سازه های فلزی دژاسکان سازه ایرانیان توان طراحی و اجرای کلیه ی اسکلت های فلزی ساختمان های بلند مرتبه و صنعتی را دارا بوده و تولیدات این کارخانه توسط بازرسین مجرب بازرسی و در مراحل مختلف توسط تست جوش مورد آزمایش و کنترل قرار می گیرد.

خدمات ما

دژاسکان سازه ایرانیان خدماتی ارائه میکند که در زیر به آنها اشاره میکنیم ، امیدواریم خدمات ما را با کیفیت بالا تجربه کنید همچنین می توانید از کسانی که با ما همکاری داشته اند کیفیت خدمات ما را جویا شوید .

about dezheskan sazeh iranian
امروزه مرغوب ترین و با کیفیت ترین نوع اسکلت در ساختمانها ، اسکلت فلزی می باشد چرا که اسکلت فلزی مزایای بسیاری نسبت به سایر اسکلتها دارد و این امر سبب گردیده که این نوع اسکلت بسیار مورد استقبال صنعت ساختمان قرار بگیرد. یکی از دلایل برتری اسکلت فلزی، کیفیت غیر قابل مقایسه آن با سایر اسکلتها می باشد چرا که برای شما امکان بازرسی و بررسی کیفیت در کلیه مراحل ساخت و نصب را فراهم می نماید. همچنین در صورت وجود هر نوع عیب و ایرادی در هر قسمت از سازه و در هر مرحله ای از عملیات امکان اصلاح و رفع عیب وجود دارد واین رفع عیب باعث هیچگونه ضعفی در سازه نمی گردد.
سوله یکی دیگر از انواع رایج اسکلت فلزی می باشدکه در پروژه هایی با کاربری کارخانجات صنعتی ، انبار ، مرغداری ، دامداری ،... و بطور کلی در محل هایی با دهانه زیادتر از حد معمول و ارتفاع سقفهای بالا بدون نیاز به ستونهایی در وسط فضا ، اجرا می گردد.
یکی از امتیازات سوله ، وزن کم سازه و مقاومت بسیار زیاد در مقابل زلزله می باشد.
یکی از انواع پر کاربرد سازه های فلزی ، سازه های خرپایی می باشد. این نوع از سازه در محیط های مسقف با زیر بنای بسیار زیاد مورد استفاده قرار می گیرد چرا که امکان ایجاد یک فضای مسقف بزرگ، بدون وجود ستون در وسط فضا را فراهم می نماید.
لازم بذکر است که طراحی خاص این نوع سازه کمک بسیاری به پایین آوردن وزن اسکلت می نماید.
استراکچر های فلزی از جمله سازه های فلزی صنعتی محسوب می گردد.
این نوع سازه فلزی بیشتر در صنعت نفت ، گاز و پتروشیمی کاربرد داشته و بسیار مورد توجه می باشد.
استراکچر فلزی یکی از دشوار ترین نحوه اجرا و عملیات ساخت را دارا می باشد چرا که به ظرافت و دقت بسیار بالایی در ساخت نیازمند است.
این نوع سازه جهت قرار گیری تجهیزات نفتی ، لوله های انتقال ، توربین ها و دیگ های بخار، کوره های صنعتی ، دستگاه های صنعتی و غیره طراحی و اجرا می گردد.
همچنین به دلیل اکسپوز بودن این سازه، عملیات زنگ زدایی و اعمال رنگ بسیار حساس و قابل ملاحظه ای دارد که طی چندین مرحله انجام می گیرد.
این امر موجب حفاظت کامل و بی نقص سازه در مقابل اثرات مخرب رطوبت موجود در مناطق مرطوب جنوبی یا شمالی می گردد.
دژاسکان سازه ایرانیان خدماتی ارائه میکند که در زیر به آنها اشاره میکنیم ، امیدواریم خدمات ما را با کیفیت بالا تجربه کنید همچنین می توانید از کسانی که با ما همکاری داشته اند کیفیت خدمات ما را جویا شوید.