قیمت سوله

بسیاری از مشتریان بر این باورند که اندازه تنها عامل هزینه ساخت اسکلت فلزی در متر مربع است، اما متغیرهای زیادی در بازی وجود دارد.
در تعیین هزینه ساخت سوله ابتدا باید عوامل تاثیر گذار و قیمت هرآیتم را بررسی کنیم. توجه داشته باشید که در اینجا قیمت سوله مورد بررسی قرار می گیرد که هزینه تهیه زمین را شامل نمی شود. اینکه تصور کنیم با افزایش متراژ ، هزینه ساخت هر متر مربع سوله کاهش پیدا می کند همیشه صحیح نیست اما در مقایسه دو سوله کاملا مشابه اما با متراژ متفاوت ،‌ سوله بزرگتر قیمت واحد ساخت کمتری خواهد داشت.فولاد با توجه به اندازه پروژه با ساخت و ساز معمولی بسیار رقابتی است. اما وقتی که به سازه‌های بزرگتر می رسد، فولاد پیش مهندسی شده تقریبا همیشه هزینه کمتری دارد.
قیمت ساخت سوله به عوامل مختلفی بستگی دارد: مانند محل، زمان سال، طراحی، اندازه، لوازم جانبی، کار، اتحادیه ها و حتی اقتصاد جهانی
اما بطور کلی حدود قیمت ساخت سوله از متری ۲۵۰ تا ۵۵۰ هزار تومان متغییر است. البته درصورتیکه جزییات خاصی مد نظر باشد این قیمت می تواند بیشتر شود.

هزینه ساخت سوله


ابعاد در قیمت ساخت سوله

اندازه، به طور خاص عرض و طول، به طور مستقیم بر هزینه هر متر مربع ساختمان های فلزی تاثیر می گذارد. به طور کلی هزینه صرفه جویی در هر متر مربع و افزایش در اطراف آستانه های مشابه بدون در نظر گرفتن هر عامل دیگر، رخ می دهد.

طراحی در قیمت ساخت سوله

ساختمان های فلزی پیش ساخته در حال تبدیل شدن به همه کاره تر هستند، و هم اکنون تامین کنندگان می توانند این ساختمان ها را سفارشی کنند تا به نیازهای مشتریان خاصی پاسخگو باشند. لیستی بی‌نظیر از ویژگی هایی که می توان اضافه کرد: درب ها، پنجره ها، عایق ها، فن ها، فقط در مورد هر چیزی که می توانید فکر کنید وجود دارد. هزینه ها قابل توجه نیستند، اما مهم است که این ها به صورت محلی خرید شوند.

نوسان قیمت فولاد

فولاد یک کالا جهانی است و ارزش آن به چشم انداز همیشه در حال تغییر اقتصاد جهانی، وضعیت دلار آمریکا و بلایای طبیعی غیر قابل پیش بینی تبدیل شده است. این عدم ثبات به این معنی است که قیمت فولاد به سرعت می تواند نوسان کند. فولاد در چند سال گذشته ارزش خود را از دست داده است، اما کارشناسان صنعت در سال جاری انتظار بازگشت قوی را دارند. بنابراین در حالیکه یک ساختمان فلزی ممکن است در محدوده قیمت شما باشد، این می تواند در عرض چند روز تغییر کند.

بتن، اجرا و نصب و همچنین عایقکاری

هزینه های لازم برای اتمام ساختمان شما می تواند حتی بیشتر از قیمت فولاد نوسان کند. اتحادیه کار، تقاضا، زمان سال، اقتصاد مقیاس و نزدیکی شما به تامین کنندگان، تنها تعدادی از عوامل متعددی است که ممکن است قیمت هر متر مربع در بازار محلی شما را تحت تاثیر قرار دهد. برای نشان دادن این واقعیت، ما از بخش خدمات ساخت و ساز ما درخواست کردیم که محدوده قیمت دقیق تر را بر اساس منطقه ارائه دهیم.

سفارشات و شخصی سازی‌های بیشتر ، درها، پنجره‌ها، و عملکردهای دیگر

اجزای ساختمانی فلزی چیزی است که واقعا آشیانه هواپیما را از یک گاراژ یا کارگاه و یک ساختمان اداری متفاوت از فروشگاه ساخته است.اگر شما به دنبال ذخیره سازی بیشتری هستید، یک بسته کامل طرح و ساخت ساختمان ممکن است همه چیزی که شما می‌خواهید، باشد. این طراحی ساده به احتمال زیاد هزینه کمتر از ساختمان فولادی بسیار سفارشی است، حتی اگر هر یک از ساختمان ها متراژ یکسان داشته باشد. اگر شما نیاز به درجه بالایی از سفارشی سازی دارید، مهم است که با تامین کننده خاص باشید. اطمینان حاصل کنید که شما از قبل چه می‌خواهید و اطمینان حاصل کنید که شخص فروش می داند طراحی شما یکی از مهم ترین عوامل در صرفه جویی در هزینه نهایی خود است.

محل پروژه در قیمت ساخت سوله

ساختمان های فلزی به طور خاص برای مکان شما طراحی می‌شوند. استانداردهای محلی و بارها باید تامین شود، بنابراین دقیقا همان جایی که شما قصد ساختن ساختمان خود را دارید مهم است.

تخمین قیمت ساخت اسکلت فلزی

اگر از جزئیات دقیق، از قبیل اندازه، طراحی و موقعیت مکانی مجهز هستید، برآوردگر هزینه ساخت ساختمان می تواند هزینه ساخت یک ساختمان فولادی را به ازای هر متر مربع کاهش دهد. برای پیدا کردن آنچه که ساختمان فلز خود را در هر متر مربع هزینه می کند، فرم سفارش قیمت خود را به صورت آنلاین تکمیل کنید، یک فرایند ساده سه مرحله ای است که برای ساده سازی قیمت ساختمان های فلزی از یکی از برآورد هزینه های ما استفاده می شود.

به اشتراک بگذارید:

موارد مرتبط